Черговий обурливий випадок на промислі


Понад півтора мільйона гривень збитків: черкаські патрульні спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу, представниками “Річкового Дозору” й працівниками авіації та поліції на воді затримали браконьєрів.


Учора інспектори роти з обслуговування водних об’єктів управління патрульної поліції в Черкаській області спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу, Управлінням авіації та поліції на воді, а також з громадською організацією “Річковий Дозор” проводили заходи з протидії незаконному вилову водних біоресурсів. Під час патрулювання території Кременчуцького водосховища, поблизу села Тіньки, інспектори помітили два промислових човна із однаковими бортовими номерами та чотирьма особами на борту. Підійшовши ближче, вартові порядку помітили велику кількість свіжовиловленої риби у судні. В цей час один із човнів вдався до втечі, викидуючи у воду сітки. Однак, чоловіків наздогнали та направили до берега. 


На місце події поліцейські одразу викликали слідчо-оперативну групу Чигиринського відділу поліції.


Під час перевірки документів, інспектори встановили, що один із промислових човнів займався незаконним виловом риби без будь-яких дозвільних документів.Під час огляду, у судні виявили мисинові сітки в кількості 8 шт., що являються забороненими для промислового рибальства та свіжовиловлену рибу видів: судак – 878 шт., тарань – 2308 шт., чехонь – 40 шт., густера – 1037 шт., синець – 200 шт. Заборонені знаряддя лову, човен-двійник та рибу вилучили. Обрахована сума завданих збитків рибному господарству України за попередніми підрахунками становить близько 1 508 070 гривень.


Інспектори роти з обслуговування водних об’єктів нагадують, що за незаконне зайняття рибним промислом передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність! Шановні громадяни, дотримуйтеся встановлених законом обмежень та бережіть природу!

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!