На Білоцерківщині порушник завдав понад 194 тис. грн збитків


26 серпня при відпрацюванні оперативної інформації Київським рибоохоронним патрулем зафіксовано грубе порушення правил рибальства.


Так, о 19 годині на р. Поть громадянин здійснював вилов риби за допомогою трьох сіток загальною довжиною 240 метрів. У такий незаконний спосіб добув 44 кг водних біоресурсів: короп - 37 шт., судак - 1 шт. та 16 шт. раків.Нанесені збитки відповідно до такс становлять 194 021 грн.


Інцидент стався в районі с. Потіївка Білоцерківського району Київської області. 


На порушника оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.


Крім того, на місце події викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції та вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом).


Нагадуємо, у разі завдання істотної шкоди рибним запасам може відкриватися кримінальне провадження за ст. 249 ККУ, яке передбачає накладання штрафу від 17 000 до 51 000 грн або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за кримінальне правопорушення, передбачене цією статтею, – караються штрафом від 51 000 до 85 000 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.


Київський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» за номером: (099) 341-73-18.


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!