ПОЛІЦІЯ ОДЕЩИНИ ВИЯВИЛА РИБООХОРОНЦІВ З РИБОЮ

https://youtu.be/

18 травня 2022 року у с. Маяки (Одеській р-н, Одеська обл.) поліціанти Одещини виявили 174 рака та 41 заборонену до вилову рибину у мікроавтобусі HYUNDAI під керуванням державного рибоохоронця Нижньодністровського національного природного парку на зальну суму штрафу понад 728 тис грн.

У мікроавтобусі HYUNDAI були присутні діючий працівник Нижньодністровського національного природного парку Олег Кудлай та колишній працівник Нижньодністровського національного природного парку Олександр Суровков, який мав у своєму розпорядженні прострочене службове посвідчення державної охорони № 39, терміном дії до 31.12.2013 року.

В автомобілі HYUNDAI знаходились заборонені до вилову у період нересту 174 рака, 1 товстолобик та 40 коропів.

За показами свідків, Олег Кудлай цієї ночі з 17 на 18 травня перебував на Дністровському лимані на державному моторному човні на якому була виявлений мокрий рибальський одяг та лушпиння від риби.

За свідченнями Олександра Суровкова, рибу та раки від придбав на території РСК «Придністровець», але самі працівники господарства це заперечують.

Зі слів поліціантів, є покази осіб з приводу перебування державного моторного човна на території Дністровського лиману під час комендантського часу саме під керуванням працівника Нижньодністровського національного природного парку Олега Кудлая.

На місце був викликаний начальник рибоохоронного відділу Нижньодністровського національного природного парку Василь Еш. Слідчі Національної поліції провели необхідні слідчі дії для отримання доказів протиправної діяльності співробітника національного парку.

Сподіваємось на ефективне слідство та надходження коштів до місцевого бюджету у вигляді відшкодування завданих збитків водним біоресурсам Одещини.


Alternatyva

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!