В Україні має бути налагоджене виробництво якісної рибної продукції


У Міжнародний день аквакультури Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко разом з Головою Державного агентства меліорації та рибного господарства України Артемом Ріпенко здійснили робочу поїздку до рибницького господарства, розташованого у місті Ржищів Київської області. Підприємство входить до асоціації «Українська аквакультурна спільнота».Компанія займається вирощуванням осетрових видів риб, виробляє чорну та равликову ікру. Нещодавно перша в Україні взяла в оренду частку водойми загальнонаціонального користування для встановлення плавучих садків для вирощування гідробіонтів.Юрій Яременко, керівник рибницького господарства, презентував садкову лінію та ікорний цех, який має 2 єврономера та реєстрацію в FDI (США).


«Аквакультура - потужний сільськогосподарський виробничий сектор національної економіки. В Україні має бути налагоджене виробництво якісної рибної продукції», - зазначив Міністр Роман Лещенко.


Під час робочої поїздки Роман Лещенко також підкреслив, що український рибогосподарський сектор потребує оптимізації та спрощення ведення бізнесу.


Артем Ріпенко зазначив, що в пріоритеті роботи Державного агентства меліорації та рибного господарства України зменшення корупційних ризиків у галузі і встановлення цивілізованої системи простежуваності рибної продукції.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!