У Сулинському заказнику викрито незаконний вилов риби майже на 400 тис. грн


Рибоохоронці Держрибагентства продовжують посилено патрулювати водойми для того, щоб забезпечити водним мешканцям комфортні умови для зимівлі та захистити їх від браконьєрів, які в останні дні активізувалися.


Зокрема, на Полтавщині рибоохоронцями спільно з працівниками поліції задокументовано грубе порушення Правил рибальства в акваторії Кременчуцького водосховища, у межах ландшафтного заказника «Сулинський».


Зловмисник на власному автомобілі намагався вивезти з берегової лінії Сулинської затоки велику кількість свіжовиловленої риби – 90 кг сазана, товстолоба та ляща.Своїми незаконними діями рибний мародер завдав 378 тис. грн збитків рибному господарству України.

На особу оформлено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).


Незаконно добуті водні біоресурси та автомобіль вилучено до рішення суду.


Нагадуємо, у Держрибагентстві функціонує всеукраїнська «гаряча лінія»: 0 (800) 50-52-50. Закликаємо громадян не лишатися байдужими до нашої іхтіофауни і невідкладно повідомляти про всі виявлені факти порушень рибоохоронного законодавства.


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!