З 20 серпня вилов чорноморських кефалей заборонено


З 20 серпня по 10 вересня у Чорному морі та причорноморських лиманах триватиме заборона на промисловий та любительський лов чорноморських кефалей у період їх масового нересту.


Основна мета заборони – створити оптимальні умови для відтворення чорноморських кефалей, найпоширенішими з яких є гостроніс, лобань та сингіль. Ці види риб віддають перевагу теплій воді та вважаються одними з найкрасивіших і швидких у Чорному морі. Вони не вимогливі до кисневого балансу і солоності води, їх життя проходить у морях, затоках, лиманах і гирлах річок.


За вилов чорноморських кефалей під час заборони передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Так, компенсація за одну особину незаконно виловленого лобаня становить 1887 грн, сингіля – 1683 грн, гостроноса – 1649 грн.


Закликаємо рибалок відповідально ставитися до нерестуючої риби та дотримуватися встановлених обмежень.


Якщо ви помітили порушення рибоохоронного законодавства просимо невідкладно повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.

Слідкуйте за перебігом нересту водних мешканців, підписавшись на телеграм-канал Держрибагентства.


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!